آخرین خبرها
خانه / درباره ما

درباره ما

به نام خدا

امروزه باتوجه به توسعه آموزش های دانشگاهی و همچنین توجه به نیروی متخصص و تحصیلکرده، شاهد توجه روز افزون و افزایش علاقه مندان به تحصیلات تکمیلی هستیم.

باتوجه به ماهیت مدیریتی اکثر مشاغل و نیار به داشتن اطلاعات مدیریتی ا ز سوی دیگر در چند سال اخیر آمار داوطلبان رته های مدیریتی و به خصوص مدیریت اجرایی افزایش بیشائبه ای داشته است.

یکی از درس های مهم و تاثیرگذار رشته مدیریت اجرایی در کنکور کارشناسی ارشد درس دانش مسائل روز می باشد که باتوجه به نبود منبع مشخص درسی وماهیت پویای آن واز آنجایی که اصولا درس منسجمی نمیباشد همواره مورد سوال و البته مورد چالش داوطلبان بوده است.

لذا مرجع تخصصی دانش مسائل روز از برای رفع این نیاز در حد توان خود، شروع به کار کرده است.

این سایت زیرنظر امیرحسام بهروز رتبه برتر دکتری مدیریت ۹۲ و رتبه  ۲ کنکور کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی سال ۸۹  و مدرس و مولف دانش مسایل روز و استعدادتحصیلی (جی مت) دارای بالاترین درصد دانش مسائل روز  در ادوار برگزاری کنکور می باشد. ایشان که سابقه ۶ سال مشاوره تخصصی کنکور ارشد ،طراح تست آزمون ها آزمایشی و همچنین مدرس و مولف دانش مسائل روز می باشد.

در نظر است علاوه بر دراختیار گذاشتن منابع اصلی و اطلاعات ضروری اعم از قوانین و اسناد و قوانین کشور، به فواصل زمانی اطلاعات روز جمع آوری شده که معمولا ۲۵ تا ۳۰ درصد تست ها را به خود اختصاص میدهد، گذاشته شود.

همچنین انجمن (فروم) تخصصی دانش مسائل روز برای به استراک گذاشتن اطلاعات شما و محلی برای پرسش و پاسخ های شما در نظر گرفته شده است.

 

باشد که تحفه ای باشد از برای باد خیر ما و کمکی به مدیران اجرایی آینده ساز ایران آباد و آزاد

جوابی بنویسید